Przyjaciele

Osoby i instytucje, które nas wspierają

Przyjaciele to wszystkie osoby oraz instytucje, które nas wspierają. Sportowca, szczególnie amatora, tworzy jego pasja, parcie naprzód oraz przyjazne otoczenie. Nasze rodziny, godzące się na nieobecności spowodowane treningiem, potem dzielnie wspierające na każdym etapie przygotowań bądź startów. Będące w chwilach euforii oraz zwątpienia czy też porażek. Są to również przedsiębiorstwa pomagające materialnie w postaci wsparcia finansowego bądź specjalnych warunków na swoje usługi. Każdą z tych form niezmiernie doceniamy, w zamian oferując swoje zaangażowanie, radość i entuzjazm.

Karta członkowska Nadaktywni:

  • jest ważna przez rok,
  • potwierdza członkostwo w Stowarzyszeniu,
  • zapewnia preferencyjne warunki u naszych Przyjaciół,
  • jest fajna i warto ją mieć 😀

Dziękujemy za to, że są z nami:

Oferujemy największy wybór ogrodzeń Wiśniowski do zastosowania na posesjach prywatnych, publicznych oraz przemysłowych. W ofercie firmy Europłot znajdziesz ogrodzenia panelowe, ogrodzenia palisadowe oraz ogrodzenia przemysłowe. Łącznie posiadamy aż kilkadziesiąt rodzajów ogrodzeń. Każde z nich wyprodukowane zostało w zaawansowanym procesie technologicznym gwarantującym bardzo wysoką odporność na korozję.

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

Firma Dachy Podlasia powstała w 2014 roku. Tworzą ją ludzie, którzy z dachami mają do czynienia od ponad 15 lat. Przez ten okres wypracowaliśmy standardy pozwalające wyróżnić się wśród innych. To w Dachy Podlasia dowiesz się wszystkiego, co jest ważne dla Twojego dachu. Dbając o najwyższą jakość oferowanych materiałów oraz zadowolenie naszych klientów współpracujemy z najlepszymi producentami. Nasi doradcy regularnie przechodzą szkolenia techniczne. Systematycznie wprowadzamy nowoczesne produkty i metody ich zastosowania. Doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania. Jako nieliczni na Podlasiu możemy pochwalić się współpracą z certyfikowanymi dekarzami.
Nasza Wiedza, Profesjonalizm, Doświadczenie sprawiają, że „Pracujemy na Twój spokój”

Blisko 300-tysięczny Białystok jest największym miastem północno-wschodniej Polski i stolicą województwa podlaskiego. Pełni rolę administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum tej części kraju, która ze względu na wyjątkowe walory ekologiczne, zwana jest Zielonymi Płucami Polski. Położenie miasta w czystym ekologicznie i pełnym atrakcji turystycznych regionie oraz bogata infrastruktura czynią Białystok i jego otoczenie miejscem atrakcyjnym do życia, wypoczynku i rozwoju turystyki.

Stolarka budowlana W.Awruk- www.wawruk.pl . Rodzinne przedsiębiorstwo, które już od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania w dziedzinie stolarki otworowej tj. drzwi, okien, bram garażowych czy podłóg. Połączenie rzemieślniczej pasji, uporu polskiego przedsiębiorcy i solidności osoby pracującej na własne nazwisko stało się kluczem do sukcesu firmy. Firma oprócz handlu wyrobami największych producentów stolarki w Polsce posiada własną produkcję gdzie realizowane są najbardziej wymyślne projekty zlecane przez inwestorów lub architektów. Podstawą  współpracy z Nadaktywnymi była wspólnota wyznawanych wartości, a w szczególności, szacunku do pracy, poświęcenia dla swoich pasji i spełniania marzeń.

Sprint Podlaskie Centrum Rowerowe- www.sprint-rowery.pl to rodzinna firma, która od wielu lat współtworzy kolarską historię Białegostoku. W każdym z czterech salonów można znaleźć szeroki wybór sprzętu, akcesoriów oraz, co najważniejsze, kompetentny serwis. Rower sam nie jedzie, ale rower współtworzy kolarza. Warto jeździć na dobrze dobranym, pewnym sprzęcie sprawdzonym przez doświadczonego serwisanta.

Członkowie Stowarzyszenia mają zagwarantowane specjalne ceny na zakup roweru, akcesoriów oraz usługi serwisowe. O szczegóły należy pytać w punktach sprzedaży.

Stowarzyszenie „Nadaktywni” ul. Wschodnia 4 15-154 Białystok NIP 966-206-21-92 REGON 200432294 KRS 0000382588 Rachunek bankowy: 3524900005000045009302 5173
Śledź nas:
Stworzone przez Empem Group