Przyjaciele

Osoby i instytucje, które nas wspierają
Przyjaciele to wszystkie osoby oraz instytucje, które nas wspierają. Sportowca, szczególnie amatora, tworzy jego pasja, parcie naprzód oraz przyjazne otoczenie. Nasze rodziny, godzące się na nieobecności spowodowane treningiem, potem dzielnie wspierające na każdym etapie przygotowań bądź startów. Będące w chwilach euforii oraz zwątpienia czy też porażek. Są to również przedsiębiorstwa pomagające materialnie w postaci wsparcia finansowego bądź specjalnych warunków na swoje usługi. Każdą z tych form niezmiernie doceniamy, w zamian oferując swoje zaangażowanie, radość i entuzjazm.

Karta członkowska Nadaktywni:

  • jest ważna przez rok,
  • potwierdza członkostwo w Stowarzyszeniu,
  • zapewnia preferencyjne warunki u naszych Przyjaciół,
  • jest fajna i warto ją mieć 😀

Dziękujemy za to, że są z nami:

 

Oferujemy największy wybór ogrodzeń Wiśniowski do zastosowania na posesjach prywatnych, publicznych oraz przemysłowych. W ofercie firmy Europłot znajdziesz ogrodzenia panelowe, ogrodzenia palisadowe oraz ogrodzenia przemysłowe. Łącznie posiadamy aż kilkadziesiąt rodzajów ogrodzeń. Każde z nich wyprodukowane zostało w zaawansowanym procesie technologicznym gwarantującym bardzo wysoką odporność na korozję.

 

Porta jest liderem w branży stolarki drzwiowej. Firma oprócz zaawansowanych technologii produkcyjnych inwestuje w Partnerskie relacje z różnymi środowiskami. Takie podejście bardzo sobie cenimy i dlatego z dumą bierzemy udział w projekcie „Porta Active Team”. Wspólnota wartości takich jak praca zespołowa, pasja w realizacji stawianych celów, brak strachu w podnoszeniu poprzeczki oraz dobra zabawa owocuje codzienną współpracą z Nadaktwynymi.

Blisko 300-tysięczny Białystok jest największym miastem północno-wschodniej Polski i stolicą województwa podlaskiego. Pełni rolę administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum tej części kraju, która ze względu na wyjątkowe walory ekologiczne, zwana jest Zielonymi Płucami Polski. Położenie miasta w czystym ekologicznie i pełnym atrakcji turystycznych regionie oraz bogata infrastruktura czynią Białystok i jego otoczenie miejscem atrakcyjnym do życia, wypoczynku i rozwoju turystyki.

Stolarka budowlana W.Awruk- www.wawruk.pl . Rodzinne przedsiębiorstwo, które już od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania w dziedzinie stolarki otworowej tj. drzwi, okien, bram garażowych czy podłóg. Połączenie rzemieślniczej pasji, uporu polskiego przedsiębiorcy i solidności osoby pracującej na własne nazwisko stało się kluczem do sukcesu firmy. Firma oprócz handlu wyrobami największych producentów stolarki w Polsce posiada własną produkcję gdzie realizowane są najbardziej wymyślne projekty zlecane przez inwestorów lub architektów. Podstawą  współpracy z Nadaktywnymi była wspólnota wyznawanych wartości, a w szczególności, szacunku do pracy, poświęcenia dla swoich pasji i spełniania marzeń.

Stowarzyszenie „Nadaktywni” ul. Wschodnia 4 15-154 Białystok NIP 966-206-21-92 REGON 200432294 KRS 0000382588 Rachunek bankowy: 3524900005000045009302 5173

Śledź nas:

Stworzone przez Empem Group