Przyjaciele

Osoby i instytucje, które nas wspierają

Przyjaciele to wszystkie osoby oraz instytucje, które nas wspierają. Sportowca, szczególnie amatora, tworzy jego pasja, parcie naprzód oraz przyjazne otoczenie. Nasze rodziny, godzące się na nieobecności spowodowane treningiem, potem dzielnie wspierające na każdym etapie przygotowań bądź startów. Będące w chwilach euforii oraz zwątpienia czy też porażek. Są to również przedsiębiorstwa pomagające materialnie w postaci wsparcia finansowego bądź specjalnych warunków na swoje usługi. Każdą z tych form niezmiernie doceniamy, w zamian oferując swoje zaangażowanie, radość i entuzjazm.

Karta członkowska Nadaktywni:

  • jest ważna przez rok,
  • potwierdza członkostwo w Stowarzyszeniu,
  • zapewnia preferencyjne warunki u naszych Przyjaciół,
  • jest fajna i warto ją mieć 😀

Dziękujemy za to, że są z nami:

Sprint Podlaskie Centrum Rowerowe- www.sprint-rowery.pl to rodzinna firma, która od wielu lat współtworzy kolarską historię Białegostoku. W każdym z czterech salonów można znaleźć szeroki wybór sprzętu, akcesoriów oraz, co najważniejsze, kompetentny serwis. Rower sam nie jedzie, ale rower współtworzy kolarza. Warto jeździć na dobrze dobranym, pewnym sprzęcie sprawdzonym przez doświadczonego serwisanta.

Członkowie Stowarzyszenia mają zagwarantowane specjalne ceny na zakup roweru, akcesoriów oraz usługi serwisowe. O szczegóły należy pytać w punktach sprzedaży.

Ośrodek Rehabilitacji ARMEDIS- www.armedis.pl to kolejna specjalistyczna firma o rodzinnym charakterze. Prowadzona przez Państwa Owczarczuk praktyka potrafi pomóc w najróżniejszych dolegliwościach około sportowych. Jednymi z największych grzechów sportowca amatora są  trening ponad siły i brak odpoczynku. Osoba taka przy pierwszym bólu zaciska zęby i wytrzymuje, gdy ból narasta idzie do lekarza ortopedy. Tam najczęstszym zaleceniem jest przerwa w treningu. Czasem zabieg. Jako Stowarzyszenie staramy się eliminować tego rodzaju patologie. Jednym ze sposobów, obok rozsądnego dozowania obciążeń podczas treningu, jest szybka reakcja na każdy pojawiający się ból. Z reguły oddanie się w pewne ręce doświadczonego fizjoterapeuty wyjaśnia sytuację.

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia Nadaktywni otrzymują 10 zł zniżki na każdą wizytę.

HM System agencja pracy www.hmsystem.pl Białostocka firma działająca w północno – wschodniej Polsce, a nawet dalej. Lata działalności, kooperacja z niemal 250 różnymi podmiotami, spowodowały, że właściciele poczuli potrzebę aktywnego wspierania inicjatyw społecznych. Cieszymy się, że jako Nadaktywni mamy przyjemność być partnerem dla takich ludzi.

Premium Cargo transport i spedycja www.premiumcargo.pl. Firma zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym. Pewność, szybkość działania i skuteczność to cechy jakie przyświecają jej właścicielom. W codziennych treningach, podejściu do startów staramy się być jak najbardziej profesjonalni. Dobrze, przy takiej okazji współpracować z kimś kto ma podobne podejście.

Stolarka budowlana W.Awruk- www.wawruk.pl . Rodzinne przedsiębiorstwo, które już od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania w dziedzinie stolarki otworowej tj. drzwi, okien, bram garażowych czy podłóg. Połączenie rzemieślniczej pasji, uporu polskiego przedsiębiorcy i solidności osoby pracującej na własne nazwisko stało się kluczem do sukcesu firmy. Firma oprócz handlu wyrobami największych producentów stolarki w Polsce posiada własną produkcję gdzie realizowane są najbardziej wymyślne projekty zlecane przez inwestorów lub architektów. Podstawą  współpracy z Nadaktywnymi była wspólnota wyznawanych wartości, a w szczególności, szacunku do pracy, poświęcenia dla swoich pasji i spełniania marzeń.

Stowarzyszenie „Nadaktywni” ul. Wschodnia 4 15-154 Białystok NIP 966-206-21-92 REGON 200432294 KRS 0000382588 Rachunek bankowy: 3524900005000045009302 5173
Śledź nas:
Stworzone przez Empem Group